0

Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • ALEAS
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Aqua Art

  Firma Aqua Art powstała na fundamencie ponad dwudziestopięcioletniego doświadczenia i wiedzy założyciela oraz właściciela, Bartłomieja Lipczyńskiego. Jego prace zyskały uznanie, czego dowodem są nagrody na konkursach międzynarodowych. W ten sposób znalazł się on w ścisłej czołówce światowej osób zajmujących się aquascapeingiem - sztuką tworzenia podwodnych krajobrazów.

  Produktów w sklepie: 32
 • AQUA NOVA

  Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą asortymentu dla zwierząt głównie sprzętu do akwariów oraz oczek wodnych. Naszą markę charakteryzuje bardzo dobry stosunek ceny do jakości oferowanych produktów.

  Dzięki licznym targom krajowym oraz międzynarodowym nasze produkty można znaleść na rynkach Europejskich oraz na rynkach bardziej odległych jak Kanada czy Australia. Światowe doświadczenie przekładamy na nasze produkty tworząc bogatą ofertę, nowoczesne oraz ekologiczne rozwiązania.

  Nasze produkty są bezpieczne i przyjazne środowisku co potwierdzają zdobyte certyfikaty.

  Składamy podziękowania wszystkim, którzy nas wspierają i życzymy udanej współpracy.

  Zespół Aqua Nova

  Produktów w sklepie: 251
 • AQUA ZOO
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • AQUAEL

  Czołowy polski producent akcesoriów akwarystycznych, terrarystycznych i ogrodowych. Istniejąca od lat 80-tych XX wieku firma swoje produkty udostępnia już w prawie każdym sklepie zoologicznym w Polsce, oraz ponad 100 krajach całego świata na sześciu kontynentach.

  Produktów w sklepie: 138
 • AQUARIUM SYSTEMS
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • AQUASZUT
  AQUA-SZUT to lider produkcji i sprzedaży sprzętu do akwariów i oczek wodnych. Firma istnieje od 45 lat i oparta jest na trzech fundamentach: Pasji, Wiedzy i Doświadczeniu.
  Wieloletnie doświadczenie poparte wieloma certyfikatami jest gwarancją najwyższej jakości.
  AQUA-SZUT stawia na rozwój działu eksportu w tym też celu jest widoczna na wielu liczących się targach i wystawach zoologicznych na świecie.
  Firma AQUA-SZUT to gwarancja najwyższej jakości towaru połączonej z najlepszej klasy serwisem.
  Produktów w sklepie: 7
 • ATG LINE

  Nasza firma specjalizuje sie w produkcji imitacji skal, kamieni oraz korzeni do aranzacji akwenów, akwariów i ogrodów, które doskonale wpasowują się w naturalne środowisko dla roślin akwariowych i wodnych. Na stronie prezentujemy wszystkie produkty dostepne w naszej ofercie, nowosci i promocje. Dodatkowo specjalnie dla naszych klientów uruchomilismy dzialy pomagajace wzbogacac pomysly na wykorzystanie naszych produktów w wystroju ogrodów, akwariów, terrariów, akwenów wodnych.

  Produktów w sklepie: 204
 • CAL Aqua Labs

  Z siedzibą w Bangkoku w Tajlandi, CAL AQUA LABS specjalizuje się w innowacyjnych, wysokiej jakości produktach do akwarium roślinnego. Projektujemy, testujemy i tworzymy nasze wszystkie produkty "w domu".W rezultacie dokładamy szczególnej uwagi przy każdym kroku procesu. 

  Produktów w sklepie: 31
 • DIVERSA

  Firma Diversa, do niedawna Akwa-Rynkar, działa na rynku produktów akwarystycznych od 30 lat. Ostatni roku upłyną pod znakiem ważnych zmian: wprowadzono nową formę prawną i nazwę. Korzenie firmy sięgają jednak 1979 roku. Obecnie nasza oferta składa się z ponad 2000 produktów. Połowa produkcji przeznaczona jest na eksport do takich krajów jak Niemcy, Holandia, Dania, Grecja, Czechy, Słowacja, Litwa, Węgry, Cypr czy Malta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz zaangażowaniu 70 kompetentnych pracowników osiągamy najważniejszy cel dla satysfakcji klienta: funkcjonalny, ekonomiczny i terminowo wykonany produkt.

  Produktów w sklepie: 1199
 • EKOL

  Nasza firma specjalizuje sie w produkcji imitacji skal, kamieni oraz korzeni do aranzacji akwenów, akwariów i ogrodów, które doskonale wpasowują się w naturalne środowisko dla roślin akwariowych i wodnych. Na stronie prezentujemy wszystkie produkty dostepne w naszej ofercie, nowosci i promocje. Dodatkowo specjalnie dla naszych klientów uruchomilismy dzialy pomagajace wzbogacac pomysly na wykorzystanie naszych produktów w wystroju ogrodów, akwariów, terrariów, akwenów wodnych.

  Produktów w sklepie: 5
 • EXO TERRA
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 4
 • FLIPPER

  Amerykański producent wysokiej klasy inowacyjnych czyścików.

  Produktów w sklepie: 3
 • HAILEA

  Jeden z najbardziej znanych i najlepszych chińskich producentów akcesoriów akwarystycznych i pomp. Wysoką jakością wykonania i bogatą ofertą skutecznie konkuruje z zachodnimi producentami. 

  Produktów w sklepie: 189
 • HAPPET

  Bogata oferta starannie selekcjonowanych akcesoriów akwarystycznych i ogrodniczych, stawia firmę Happet w czołówce polskich dystrybutorów.

  Produktów w sklepie: 160
 • inni
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • inny
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 49
 • JABA

  JABA to przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1989 roku.

  Firma zajmuje się pakowaniem pod swoją marką silikonów, akryli, klejów.Wykonujemy również usługi pakowania na zlecenia zewnętrzne.

  Dbamy o jakość naszych produktów , współpracujemy z najlepszymi dostawcami. Wszystkie produkty posiadają atesty. Cenimy sobie uwagi naszych Klientów, bo dzięki nim możemy udoskonalać naszą ofertę i dostosowywać ją do potrzeb naszych odbiorców.Produkty nasze mają stałych odbiorców z Polski, Czech, Ukrainy, Słowacji i Rosji.

  Produktów w sklepie: 3
 • JBL
  JBL

  Niemiecka firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w preparatach i pokarmach dla akwarystów, swoją ofertę rozszerza o akcesoria. Najwyższa, sprawdzona przez ogromną ilość klientów, jakość. 

  Produktów w sklepie: 42
 • JENECA
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 7
 • JIBA

  Polski producent szafek wykonanych specjalnie pod akwaria. Szeroka gama modeli i kolorów, wysoka jakość wykonania i atrakcyjne ceny.

  Produktów w sklepie: 1
 • JUWEL

  Ponad 40 lat doświadczenia w produkcji zestawów akwarystycznych. Najbardziej zaawansowana technologia produkcji.
  Zgodność z najwyższymi standardami jakości.

  Produktów w sklepie: 47
 • KWZONE

  Istniejący od 1983 roku, jeden z czołowych światowych producentów akcesoriów akwarystycznych. Zapewnia szeroką ofertę wysokiej jakości artykułów dostępnych na całym świecie.

  Produktów w sklepie: 3
 • LEDECCO

  LEDECCO sp. z o.o. oferuje produkty oświetleniowe i dekoracyjne oparte o technologie SSL (Solid State Lighting) w zakresie oświetlenia ogólnego, urbanistycznego oraz architektonicznego. Zajmujemy się również projektowaniem oraz produkcją wyrobów i systemów oświetleniowych wg specyfikacji klienta.

  kropka maa Polska produkcja 

  Płączenie wiedzy z zakresu elektroniki, mechaniki i techniki świetlnej oraz proces produkcji realizowany przy wykorzystaniu najnowszych zautomatyzowanych linii technologicznych pozwalają zespołowi Ledecco tworzyć produkty unikatowe w skali europejskiej. 

  kropka maa Innowacyjne rozwiązania 

  Wykorzystanie najnowocześniejszych materiałów i procesów technologicznych oraz prężnie działający dział badań i rozwoju gwarantują ciągły rozwój i innowacyjność produktów marki LEDECCO.

  kropka maa Jakość światła

  Ciepła barwa światła, wysoki współczynnik oddawania barw oraz różnorodność kątów świecenia i kolorów obudowy decydują, że produkt jest postrzegany przez klientów jako profesjonalny oraz zapewniający ergonomiczne oświetlenie na najwyższym poziomie.

  Produktów w sklepie: 43
 • MHK
  MHK
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 8
 • MICROBE LIFT

  Amerykańskie laboratoria tworzące najwyższej jakości, ekologiczne preparaty akwarystyczne i do oczek wodnych.

  Produktów w sklepie: 3
 • Nattec

  Oferujemy Państwu szereg niezawodnych produktów skierowanych do posiadaczy akwarium każdego typu. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na terenie Polski renomowanej marki Microbe-lift pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych, tajlandzkiej marki CAL Aqua Labs oraz niemieckiej firmy Aqua Rebell. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem pierwszej polskiej serii profesjonalnych narzędzi akwarystycznych Nattec AquaTools oraz wysokiej jakości szklanych produktów z pod znaku Nattec AquaGlass. Zaopatrujemy najlepsze i największe polskie i zagraniczne hurtownie oraz salony akwarystyczne w sprawdzone i cenione produkty.

  Produktów w sklepie: 104
 • PENN-PLAX

  Amerykańska firma od 51 lat zapewniająca najwyższą jakość produktów, zrzeszajaca pod swoim szyldem szeroką grupę marek akwarystycznych i zoologicznych.

  Produktów w sklepie: 3
 • PONTEC
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • ROBIZOO

  Od ponad 10 lat specjalizuje się w dystrybucji akcesoriów akwarystycznych, terrarystycznych i ogrodowych. Założona z pasji, bazując olbrzymim doświadczeniu pasjonatów, stara się zawsze dostarczyć sprzęt odpowiadający szerokiej gamie klientów.

  Produktów w sklepie: 855
 • Sera
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 2
 • SONDEJ

  Polski producent ozdób ceramicznych

  Produktów w sklepie: 29
 • SPIN
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 27
 • TETRA

  Ponad pół wieku temu młody niemiecki naukowiec Dr. n. przyr. Ulrich Baensch dokonał prawdziwego przełomu w akwarystyce. W latach 50-tych, gdy akwarystykę uważano za bardzo rzadkie i czasochłonne zajęcie, hodował on ryby tropikalne w Hanowerze. Dr. Baensch i inni hodowcy musieli wtedy karmić ryby żywym pokarmem pobieranym ze strumieni i rzek, co sprawiało, że akwarystyka była jeszcze bardziej skomplikowanym hobby. Sytuacja zmieniła się, gdy Dr. Baensch wpadł na pomysł produkowania suchego pokarmu w płatkach dla ryb tropikalnych. Pierwszy pokarm – TetraMin – powstał na początku lat 50-tych. Składał się z czterech rodzajów płatków oraz dodatku witaminowego. Nazwa pokarmu pochodzi od greckiego słowa Tetra, czyli cztery oraz trzeciej sylaby słowa witamina.

  Produktów w sklepie: 350
 • TRIXIE
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 2
 • TROPICAL

  Firma Tropical powstała w 1977 roku. Nieustannie wprowadzane udoskonalenia i innowacyjne rozwiązania sprawiły, że Tropical stał się jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów branży zoologicznej. Nowoczesne i w pełni zautomatyzowane linie technologiczne umożliwiają wytwarzanie wysokiej jakości produktów, takich jak pokarmy płatkowane i granulowane dla ryb akwariowych i stawkowych, gadów, mieszanki ziarnowe i ekstrudy dla małych gryzoni oraz ptaków, a także preparaty i testy akwarystyczne. Stale rozwijana oferta produktów liczy obecnie ok. 700 pozycji asortymentowych.

  Produktów w sklepie: 23
 • VAN GERVEN
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Weipro
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 5
 • WROMAK

  Firma Wromak z siedzibą we Wrocławiu została założona w 1983 roku przez pana Kazimierza Maciejewskiego. Zdobyte przez lata doświadczenie, pozwoliło nam uplasować się w czołówce producentów akwariów, tak w Polsce, jak i za granicą. W 2002 roku działalność firmy została przeniesiona do nowej siedziby przy ul. Piołunowej 11 we Wrocławiu. Obecnie dysponujemy powierzchnią produkcyjną i magazynową o wielkości 4200 m2 i załogą, która liczy ponad 80 osób.

  Produktów w sklepie: 304
 • ZOO-LAND
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • ZOOLEK
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 10
Kontakt ze sklepem