0

AptiGlass

AKWARIUM 100x40x50 AP AptiGlass

AKWARIUM 100x40x50 AP AptiGlass
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 565,00 PLN 459,35 PLN netto
Stara cena: 595,00 PLN 483,74 PLN netto
Producent: WROMAK
Indeks: AAQ063
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 170,00 PLN (przedpłata) 250,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Akwarium z przednią szybą profilowaną (owalną), wykonane z najwyższej jakości szkła typu Float. Oferowany zbiornik został wyprodukowany przy wykorzystaniu najnowszych technologii i materiałów, co zapewnia najwyższą jakość. Przekłada się to na estetycznie i precyzyjnie wykończone krawędzie, bezpieczną konstrukcję. W zależności od rozmiarów zbiornika dobrana jest odpowiednia grubość szkła, montowane są wzmocnienia boczne i poprzeczne oraz podwójne i równomierne łączenia silikonowe.

 

Prawidłowo zaprojektowane i skonstruowane akwarium powinno ponad wszystko spełniać swoją funkcję – dekorować przestrzenie, w których pracujemy i mieszkamy. Nasze produkty doskonale pełnią swoje funkcje, gdyż dbamy o każdy element procesu, w którym tafla szkła staje się akwarium.

 

Akwaria profilowane mają nieprzeciętny kształt, pozwalający na oglądanie życia w ich wnętrzach pod różnym kątem bez nadmiernego zniekształcania obrazu za szybą. Wykonywane są ze szkła Float o grubości od 4 mm do 12 mm. Grubość szkła dostosowana jest do rozmiarów zbiornika, w oparciu o normy międzynarodowe. Zapewnia to maksimum bezpieczeństwa podczas użytkowania każdego z typów akwariów.

 

W Robizoo otrzymują państwo produkt najwyższej jakości. Nasze akwaria spełniają europejskie normy DIN – zapewniając najwyższą gwarancję bezpieczeństwa. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji akwaria mają estetyczny wygląd.

 

 

Wybierając nasze akwaria profilowane otrzymują Państwo produkt:

- wykonany ze szkła Float, które charakteryzuje się wysoką przejrzystością oraz wytrzymałością;

- o odpowiednio dobranej grubości szkła, zgodnie z europejskimi normami DIN, co eliminuje ryzyko związanez powstającymi naprężeniami;

- perfekcyjnie połączony w bezpieczną całość za pomocą podwójnych łączeń silikonowych;

- klejony specjalnym silikonem renomowanej firmy Lakma – dzięki nowoczesnym procesom produkcyjnym i materiałom akwaria wyglądają estetycznie;

- dodatkowo jeśli jest to niezbędne posiadający specjalne listwy wzmacniające i poprzeczki;

- o precyzyjnie wykończonych krawędziach do użytku nawet przez dzieci; 

- wykonany z materiałów bio-obojętnych, ergonomicznie i funkcjonalnie zaprojektowany, a nbsp;jednocześnie prezentujący wysoki poziom wzornictwa.

 

Warunkiem koniecznym bezpiecznego użytkowania akwarium oraz zachowania gwarancji producenta jest umieszczenie go na specjalnej macie polipropylenowej  zabezpieczającej dno oraz amortyzującej mikro ruchy zbiornika!

 

Parametry
Podstawowe
PRODUKT:AKWARIUM 100x40x50 AP AptiGlass
SYMBOL PRODUKTU:AAQ063
POJEMNOŚĆ BRUTTO:185,1 l
POJEMNOŚĆ NETTO:170,9 l
KSZTAŁT:Profil
PRODUCENT:WROMAK
SZKŁO:Float
WZMOCNIENIA BOCZNE:TAK
WYMIARY:
DŁUGOŚĆ:100 cm
SZEROKOŚĆ:40 cm
WYSOKOŚĆ:50 cm
SZEROKOŚĆ BOKU:33,5 cm
GRUBOŚĆ SZKŁA:8 mm
WAGA:
WAGA:35,53 kg
WAGA Z WODĄ:220,63 kg
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Kontakt ze sklepem